Skip to content

Informacje o sklepie

Informacje – Pure-labs.pl

Pure-labs.pl – Jesteśmy sklepem online gdzie za niską cenę możesz nabyć najlepszej jakości sterydy anaboliczne iniekcyjne, tabletkowe i inne. Zależy nam przede wszystkim na jakości ale też na anonimowości danych naszych klientów.

Najlepszej jakości sterydy online.

Nasza strona jest skonstruowana tak aby tylko w ostateczności gdy klient zdecyduje się skontaktować z nami przez stronę dzięki formularzowi kontaktowemu, jedyne co musi podać to imię (może być wymyślone) i e-mail jeżeli nie posiada aplikacji wickrme lub Telegrama.

Nasze produkty są przechowywane w najlepszych dla nich warunkach aby otoczenie nie wpłynęło na nie negatywnie. Staramy się dodawać jak największą ilość produktów w jak najlepszych cenach.

WYSYŁAMY NASZE PRODUKTY! NIE JESTEŚMY KOLEJNYM SKLEPEM W SIECI GDZIE PO WPŁACIE NIE OTRZYMACIE PRODUKTÓW (Na polskim rynku takich sklepów jest naprawdę dużo).

Polecamy zapoznać się z naszymi opiniami sklepu oraz po zakupie podzielić się doświadczeniem w opinii dla innych. W naszym asortymencie znajdziecie nie tylko sterydy i z czasem dodamy więcej wartościowych produktów. Jeżeli nie masz wystarczającej wiedzy jak zacząć z sterydami napisz do nas a poradzimy!


Opinie

Promocje – sterydy i inne

Sterydy – dla ciekawych

Sterydy anaboliczno-androgenne to grupa silnych związków blisko spokrewnionych z męskim hormonem płciowym testosteronem. Istnieje bardzo niewiele uzasadnionych medycznych zastosowań sterydów anaboliczno-androgennych, w tym leczenie ciężkiego niedoboru testosteronu i niektórych rodzajów anemii. Kulturyści, biegacze długodystansowi, rowerzyści i inni sportowcy, twierdzą, że sterydy anaboliczne dają im przewagę nad konkurencją i/lub poprawiają ich wygląd fizyczny.

Sterydy – przyjmowanie

Sterydy mogą mieć postać tabletek, kapsułek lub płynów, a także żele, kremy i plastry. Są przyjmowane doustnie, nakładane na skórę lub wstrzykiwane. Sportowcy i inne osoby, które używają sterydów, zazwyczaj przyjmują je w cyklach tygodni lub miesięcy (tzw. „cykl”), a nie w sposób ciągły. Cykl polega na przyjmowaniu wielu dawek sterydów przez określony czas. Przestanie na pewien okres i ponownym rozpoczęciu. Ponadto osoby nadużywające sterydów często łączą kilka różnych typów, aby zmaksymalizować ich skuteczność. Jednocześnie minimalizując negatywne skutki, proces znany jako układanie w stos.

Sterydy mają reputację zwiększania beztłuszczowej masy mięśniowej, siły i zdolności do dłuższego i cięższego treningu.